Pożyczka na spłatę długów

Poniżej prezentujemy najlepsze pożyczki na spłatę długów – kredytów w innych bankach. Wypełnij wniosek kontaktowy i sprawdź gdzie otrzymasz kredyt konsolidacyjny.

 

Słuchając kolejnych promocji kredytów konsolidacyjnych można odnieść wrażenie, że zmniejszają one łączne zadłużenie kredytobiorcy i zawsze są dla niego korzystne. Tymczasem praktyka pokazuje, że nie zawsze rzeczywiście opłaca się dokonać skonsolidowania dotychczasowych zobowiązań finansowych klienta w ramach zaciągania kredytu konsolidacyjnego.

Warto więc zapoznać się z wysokością raty kredytu konsolidacyjnego i porównać ją z łączną wysokością rat, jakie spłacamy dotychczas przy wszystkich naszych zobowiązaniach finansowych. Odpowiedzi na pytanie: „ile wyniesie rata kredytu konsolidacyjnego” udzieli nam doradca kredytowy, ale również bez konieczności wychodzenia z domu możemy obliczyć ratę kredytu konsolidacyjnego, posiłkując się kalkulatorem kredytowym. Jest to aplikacja programistyczna, która korzystając z informacji podanych przez użytkownika, wylicza wysokość raty kredytu konsolidacyjnego. Użytkownik musi podać wysokość wszystkich pozostałych mu do spłaty zobowiązań finansowych, łącznie z ich oprocentowaniem, liczbą miesięcy do końca spłaty i typem kredytu. Następnie, w kalkulator trzeba wpisać oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego oraz okres spłaty tego kredytu w miesiącach.

Kalkulator wyliczy nam ratę kredytu skonsolidowanego właśnie na podstawie tychże informacji. Będzie ona oczywiście orientacyjnej wysokości. Da jednak pewien ogląd na to, czy konsolidacja w naszym przypadku rzeczywiście będzie opłacalnym posunięciem kredytowym.

6 thoughts on “Pożyczka na spłatę długów

 1. kato

  niestety wszystkie banki spusciły mnie na drzewo bo mam zaległosci dluzsze niz 30 dni a niestety po egzekucji nie miałem z czego spłacic w banku raty nawet gdybym chciał – mam na utrzymaniu zone i małe dziecko i jeszcze prez połtorej roku chce aby tak pozostało
  zarabiam 5300 brutto netto 3700 stac mnie na płacenie raty w wysokosci 1000-1200 prze zokres 10 lat zeby spłacic zobaowiązanie które pozowli mi na spłacenie wszystkich moich wierzytelności i rozpoczecie życia na nowo.
  nikt nie chce pomoc jedyne co to obiecuja i nic z tego nie wychodzi o szczerze zalezy mi bardzo żeby sie odbic od dna za połtorej roku zona pjdzie do pracy maly do przedszkola i jakos damy rade i będzie licze łatwiej ale chce na razie zostawic malego w domu bo potrzebuje matki w tym okresie do lat trzech.
  czy mozecie mi pomóc refinansowac moje zadłuzenie czy jestem na pozycji skazanego na amen ?
  banki sie boja a ja przeciez mam stała prace od 2005 roku i stac mnie napłacenie 1200 miesieccznie ale nie 2000 poprostu z głupoty swojej przegiałem bo chciałem żeby było ekstra a wyszł odo dupy

  Reply
 2. magda

  potrzebuję pomocy kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych

  Reply
 3. Magda

  Witam,potrzebuje splacic hipoteke,ktora jest mocno obciazona.Mam wpisy w bazach,jeden sporny-PLAY,sprawa bedzie w sadzie,DRugi chwilowka Vivus,uzyczenie koledze…Czy istnieje jakakolwiek szansa na pomoc w uzyskaniu pozyczki????

  Reply
 4. Dorota

  Potrzebuje pożyczki 130tys zł jestem rolnikiem mam możliwość dania hipoteki dzialek jako zabezpieczenie muszę pilnie spłacić dług którego nie da się rozłożyć na raty

  Reply
 5. ADAM

  Witam, potrzebuję ok 75 tys na spłatę zadłużenia, proszę o kontakt.

  Reply
 6. Iwona

  Witam, potrzebuje pożyczki na spłatę chwilowek. Mam wpisy w bazach, więc banki odpadają. Nie mam też gwaranta ani nieruchomości. Pracuje na umowę o pracę. Potrzebuje pożyczki do 50000 zł.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *